Jesteś tutaj: Start / Przemoc

Przemoc

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

Artykuły

Cykl artykułów cz. 3

6 września 2021

Cykl artykułów cz. 2

6 września 2021

Cykl artykułów

6 września 2021
Przejdź do - Sprawozdanie z organizacji Światowego Dnia Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci dn. 30.04

Sprawozdanie z organizacji Światowego Dnia Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci dn. 30.04

29 czerwca 2021

Dnia 30. kwietnia od 15 lat na całym świecie obchodzony jest Światowy dzień Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci. Zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w ramach realizacji działań ujętych w ustawie z dnia 29 lipca 2005r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie oraz w Gminnym Programie Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie podjął decyzję o zorganizowaniu kampanii informacyjno-profilaktycznej na terenie Miasta i Gminy Myślenice.

Więcej informacji w załączniku.

Przejdź do - Rekomendacje po konferencji

Rekomendacje po konferencji

9 marca 2020

Przedstawiciele Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Myślenicach w dniu 5 marca 2020r.  w sali konferencyjnej Muzeum Niepodległości w Myślenicach, spotkali się z pracownikami publicznych i niepublicznych  placówek oświatowych z Gminy Myślenice.

Celem zorganizowanego spotkanie było omówienie rekomendacji po konferencji pt. „Stop przemocy w rodzinie. Skuteczna współpraca instytucjonalna”, która odbyła się w listopadzie ubiegłego roku w ramach realizowanego Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” projektu „Bezpiecznie w rodzinie”.

Czytaj więcej o: Rekomendacje po konferencji